Під час шторму, який обрушився на окуповану Керч на минулих вихідних, у міському торговельному порту затонув 14-метровий буксир "РБТ-18" ростовської компанії "Магнус" з 700 літрами дизельного палива на борту.

В результаті інциденту ніхто не постраждав – на даний момент екіпаж судна перебуває на березі.

"Зроблені всі необхідні дії, щоб запобігти шкоди екології в результаті події", – сказав журналістам Олексій Волков.

Крім того, в листопаді в Азовському морі біля узбережжя Керченського півострова затонула баржа, яка перевозила зерно з російського Ростова-на-Дону.

"На виході з Керч-Єнікальського каналу на північ від мису Борзовка, на глибині 10 метрів в 600 метрах від берега, на схід від мису Хроні затонула баржа з зерном 3300 тонн. Порт приписки – Ростов-на-Дону", – йдеться в повідомленні.

ЗМІ також писали, що в Чорному морі біля анексованого РФ Севастополя затонув  теплохід, що курсував під прапором Панами, який перевозив металобрухт.

Його екіпаж – двоє громадян Туреччини і шість громадян Азербайджану – евакуювався на рятувальний пліт, після чого його підняли на борт танкера, який прямував у порт Новоросійська.

За даними судно повністю затонуло.

"Сам теплохід затонув. Глибина в цьому місці складає 1900 метрів. Загрози забруднення немає", – додали у відомстві.

Крім того, повідомлялося, що в Чорному морі поблизу Таманського півострова в районі мису Залізний Ріг сіло на мілину вантажне судно під прапором Монголії, що рухався з порту Туреччини в порт "Кавказ".

Раніше ми повідомляли, що розвідувальний корабель ВМС Великобританії HMS Echo, який зайшов в порт Одеси, є сигналом для Росії, що свідчить про підтримку України перед загрозою агресії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про це заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон під час свого візиту в Україну.

Уильянсон переконаний, що цей корабель не стане останнім. Слідом за ним в Україні з'являться і інші військові кораблі в рамках постійної присутності Великобританії.

Також відомо, що міністр Велкобританії планує зустрітися з сім'ями 24 полонених українських моряків. Згідно з даними ВВС, російський уряд назвав корабель Великобританії розвідувальним.