Відомий активіст Андрій Лозовий на своїй сторінці у Фейсбук розповів свіжу історію про одіозного прокурора, який не раз потрапляв у скандали через свою антиукраїнську діяльність, передає Корупція.Інфо

Історія звучить так:
 
"Пам'ятаєте прокурора Таргонія, якого Сашко Білий тягав за краватку? 

Шкода, що він його не добив. 

Ця паскуда (іншого слова нема) продовжує здійснювати антиукраїнську діяльність і знущатись над людьми. 

Сьогодні за його вказівкою проводили обшук у Героя війни на Сході Миколи Галайчука. Хлопець воював у 80 бригаді, повернувся і продовжує жити своїм життям у рідному селі Моквин Березнівського району Рівненської області. 

Кілька днів тому їхав неподалік від Березного, побачив ямковий ремонт на дорозі, який проводили з порушенням усіх технологій. Поцікавився у робітників, хто виконавець і замовник. Розказали, що за роботу платить міська рада. Микола одразу поїхав до мера Березного Руслана Пилипчука, щоб дізнатись, чому бюджетні гроші витрачають на відверту халтуру… 

Мер замість того, щоб вислухати нашого захисника і виправити ситуацію… написав заяву до поліції. Нібито йому погрожували у стані алкогольного сп’яніння. Хоча Микола взагалі не вживає спиртного. 

Прокурор Березнівського відділення Сарненської прокуратури Таргоній одразу ж «зліпив» справу і побіг до суду за дозволом провести обшук у Миколи вдома. Клопотання і ухвала з купою серйозних помилок – наші юристи перевіряли. 

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Під час обшуку нічого не знайшли, натомість принизили Миколу і його батька Віктора Миколайовича на все село. Наш депутат Рівненської обласної ради і волонтер Тетяна Воронко відгукнулась на заклик Миколи (телефон Тані Данилівни знають, мабуть, усі військові Рівненщини) і приїхала підтримати юридично і морально. Вона триматиме мене у курсі справи. 

Відпускати таке прокурорське свавілля на самотік ми не маємо права".