Минуло майже півтора роки з часу вбивства 15-річної Аліси Оніщук з селища Бабаї, що під Харковом, проте її вбивцю поліція так і не змогла знайти.


Про це у відповідь на інформаційний запит Суспільного повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції Харківщини Сергій Чиж.

Як зазначається, наразі і досі розшукують нелюда, який у листопаді 2018 року жорстоко зґвалтував та вбив дитину у лісосмузі.

Нагадаємо, тіло підлітка виявили 3 листопада 2018 року у лісосмузі біля Покотилівки, через день після вбивства. Школярка вирушила на уроки в коледж архітектури та дизайну, але не доїхала. Алісу зґвалтували і задушили, а потім нелюд забрав деякі речі, в тому числі і мобільний телефон. Через деякий час мобільник “сплив” у Харкові – його продали в грудні 2018 року в одному з торгових кіосків в переході станції метро “Індустріальна”.

Так, з самого початку поліція дала прикмети ймовірного вбивці – невідомого чоловіка нібито бачили незадовго до трагедії поблизу – і звернулася до українців по допомогу в питанні його виявлення.