Андрій Маслов, який раніше грав за Металіст-1925, загинув під час виконання бойового завдання.

Український екс-футболіст Андрій Маслов загинув у бою під Горлівкою. Про це повідомила волонтер Юлія Толмачова, передає Корупція.Інфо.

 
Маслов (позивний "футболіст") у віці 40 років при виконанні бойового завдання загинув в місцевості Чигарев, яка знаходиться на південній околиці звільненого селища Південне в Донецькій області.

Протягом своєї кар'єри Маслов виступав у складі Металіста-1925, Титана, Сталі, харківського Арсеналу, аматорських Старті та Дружбі.

Андрій Маслов народився 21.05.1987 року в Новопокрівці. З 2015 року він служив у взводі спецпризначення БСП НГУ "Донбас", в жовтні 2016 з побратимами перейшов в 16-й окремий мотопіхотний батальйон 58-ї ОМБр, брав участь у блокаді торгівлі з ОРДЛО, в подальшому служив у розвідвзводі 3 мехбата 72-й ОМБр, а після виведення бригади з фронту – в 24-й ОМБр. Після загибелі командира розвідвзвода Володимира Майбороди, на початку квітня 2018, очолив підрозділ.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Після прощання в рідному селі, Андрія Маслова поховають в Харкові, на Алеї Слави. Похорон заплановано на 13:00. У нього залишилися батьки, дружина і маленька дитина.