пя3   

Сьогодні в Одесі затримали високопоставлених військовослужбовців, які їздили по місту в п'яному вигляді і мало не збили людину.

На місце прибули поліція і активісти «Автомайдану», які повідомили про подію на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Корупція Інфо

«Затримали командира чотирнадцятого бригади і генерала (за формою). Керування в нетверезому вигляді і спроба збити людину. Поліція працює », – зазначають активісти, яких цитує Думська.

У військовій прокуратурі виданню сказали, що коментувати дану інформацію поки не можуть. У військовій службі правопорядку повідомили, що їхні співробітники на місце виїжджали, але подробиць поки немає. При цьому в управлінні патрульної поліції Одеси «Думській» побічно підтвердили затримання армійських чинів.

пя4

14-я мехбригаді НД України – це частина, створена на базі колишньої 51-ї бригади, відзначить масовою дезертирством і залишенням позицій на сході України. Зараз 14-я займає ділянку лінії фронту, на якому раніше стояла одеська 28-я мехбригаді. Що робить командир цього з'єднання в глибокому тилу, незрозуміло.

пя

Пізніше з'ясувалося, за кермом був комбриг, полковник. Генерал-лейтенант – пасажир.

"Добрі люди впізнали п'яного генерала з білого Мерседеса. Це Микола Миколайович Петрушенко. Колишній перший зам командувача Повітряних сил Збройних сил України. А після" люстрації "- головний інспектор Повітряних сил Збройних сил України. Ось, власне, приїжджав на інспекцію, – зазначає журналіст Костянтин Гак, – Білий Мерседес, на якому по Одесі каталися п'яні офіцери, записаний на батька полковника Горло. Того самого, що був за кермом. Як, напевно, радіє дідусь 44-го року народження такий комфортабельній машині. Але старий не скупився: іноді дає ключі синові, щоб друзів покатав ".

пя6 пя7

пя5

пя2