1390747444-1301-yuriy-verbitskiy-sergey-nigoyan-mihail-jiznevskiy-300x244

У Генпрокуратурі України, розслідуючи справу розстрілу Майдану, заявляють, що доказів безпосередньої причетності до цього помічника Президента Росії нема і в документах, які надав у ГПУ глава СБУ Валентин Наливайченко.

У Генпрокуратурі кажуть, що справді Владислав Сурков, за даними Наливайченка, був в Україні, але вже після розстрілу «Небесної сотні» на Інситутській в Києві.

Про це сказав начальник управління спецрослідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає Корупція.Інфо.

«Якщо він (Наливайченко — ред.) все ж продовжує наполягати на своїй інформації, а матеріали його цього не містять, то теж важливо, щоб він прийшов і розповів, де ж ті матеріали, на яких він наполягає. Тому що все те, що надавалося до Генпрокуратури, воно не підтверджує його слова. Це ж стосується, мій коментар стосується саме виступів Наливайченка, щодо причетності представників ФСБ. При цьому слідчі ГПУ, які розслідують події на Майдані, не відкидають ніякі версії щодо можливої причетності тих чи інших осіб, тих чи інших спецслужб до подій на Майдані, і ця інформація перевіряється і ретельно досліджується», — заявив Горбатюк.