У Києві та області викрили посадових осіб-корупціонерів, передає Корупція.Інфо.

У Києві та Київській області поліція викрила двох чиновників, які заробляли на оренді державної та комунальної власності.

Як повідомляється на сайті Національної поліції України, в середу, 16 травня, в Київській області працівники обласного управління захисту економіки затримали начальника міжрайонного управління водного господарства, а в Києві – посадова особа КП "Київпастранс". Правопорушники отримали від громадян 32 тис. гривень.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

Чиновники, яких затримали правоохоронці, налагодили корупційну "схему" надання в оренду приміщень. За вирішення цього питання вимагали та отримували від суб'єктів підприємницької діяльності неправомірну вигоду.

Так, у Київській області правоохоронці викрили у хабарництві посадовця міжрайонного управління водного господарства. За вирішення питання оренди приміщень чиновник вимагав 17 тис. гривень хабара.

Керівника управління затримали в службовому кабінеті. Під час проведення обшуку правоохоронці вилучили кошти, отримані ним в якості неправомірної вигоди.

У Києві також затримали посадову особу, яка за певну "винагороду" сприяла в оренді майна.

Інженер КП "Київпастранс" вимагав 15 тис. гривень неправомірної вигоди за надання в оренду приміщень комунальної власності, які знаходяться в Солом'янському районі. Засоби отримував частинами.

Крім того, за неперешкоджання господарської діяльності підприємець щомісяця повинен був платити зловмисникові 15 тис. гривень.

У середу, 16 травня, хабарника затримали. Він отримав останню частину хабара – 7500 гривень.

За даними фактами порушено кримінальні провадження у ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.