лугє

У терористичній «луганській народній республіці» на залізничному вокзалі Луганська пройшла якась акція, яка була присвячена першій річниці скасування залізничного сполучення «великої» України з окупованими бойовиками «лнр» кількох районів Луганської області, під гаслом «Чемодан, вокзал, гума – ти почуй нас, Україно!»

Як заявив так званий «мер» Луганська Маноліс Пілавов, який був присутнім на цій «патріотичній» акції, громадські активісти підконтрольного голові «лнр» Плотницький «громадського руху «мир Луганщини» провели її «на зло» офіційному Києву, передає Корупція Інфо

«Громадський рух «Мир Луганщини» спільно з молоддю ЛНР провели акцію «Чемодан, вокзал, гума – ти почуй нас, Україно!» на честь року не тільки економічної, але і транспортної блокади регіону, що оголосив Київ. На зло українській владі жителі Донбасу вирішили відсвяткувати цю знаменну дату», – розповів терористичний чиновник «лнр» одному місцевим ЗМІ.

Також колишні луганські «годувальники» всієї України з прапорами терористичної «лнр» заявили про те, що вони хочуть «бути почутими» офіційним Києвом і щоб транспортно-економічна блокада була б повністю знята.

«Я думаю, що ми такі акції ще будемо проводити, тому що блокада, яка сьогодні має місце в нашій республіці, повинна бути прорвана. Ми хочемо, щоб сьогодні наші друзі і родичі, що живуть на Україні, почули нас. Ми не претендуємо на чужу землю – ми хочемо з усіма жити у мирі та дружбі. Наша акція в цьому і полягає, щоб українська сторона почула наш заклик і пішла нам назустріч», – також заявив Пілавов.