1367793

На Львівському бронетанковому заводі відновили БТР для прикордонників. Це вже п`ята така бойова машина, яка допомагатиме їм на сході України.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на ZAXID.NET.

На ремонт витратили 100 тис. грн. Зібрали їх серед меценатів та народної самооборони Жовківщини. Відновлювали БТР не лише працівники бронетанкового заводу, а й прикордонники і волонтери.

«Усі БТРи 70-х років випуску. Їх розбирали до корпуса, усі деталі перебиралися, тому що деякі потребували відновлення. Основна функція у таких бойових машин – прикриття пунктів в'їзду/виїзду, контрольних пунктів, місць розташування та укріпрайонів, де наші військовослужбовці несуть службу, а також патрулювання доріг», – розповів заступник начальника Західного регіонального управління прикордонників Олександр Книр.На ремонт одного бронетранспортера потрібно приблизно місяць. Ще 4 такі машини планують поставити на колеса до кінця літа.

Автомобіль прикордонників ще мають озброїти кулеметом і кумулятивними решітками, які захищатимуть його від снарядів.

«Ми почали відновлення БТРа в дуже плачевному стані. Коли ми взяли його на ремонт, тут була тільки капсула і 3 чи 4 колеса. Ні двигун, ні силова установка тут не були cправні, тож ці механізми відремонтували на бронетанковому заводі. Ця модель, звичайно, застаріла, але досить ефективна, має здатність плавати. Броня ефективно захищає військовослужбовців», – розказав старший офіцер відділення автотехнічного забезпечення львівських прикордонників Максим Стадник.

Захищатиме наші рубежі бойова машина в секторі М, поблизу Маріуполя.