мвс

З 17 по 19 липня у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 98 злочини.

Про це повідомляє прес-служба Львівського міського управління міліції.

В п’ятницю, 17 липня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 24 злочини.

З числа зафіксованих, 18 – крадіжки особистого майна, в тому числі одна квартирна, яку було скоєно по вулиці Варшавська. Зловмисник потрапив до помешкання шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей.

Зокрема, було зафіксовано 2 факти шахрайства та 2 пограбування, які було скоєно вулиці Вечірня та на проспекті В.Чорновола. Зловмисники відкрито заволоділи особистим майном потерпілих, в тому числі ювелірними виробами.У суботу у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 42 злочини.

З числа зафіксованих, 29 – крадіжки особистого майна, в тому числі 3 квартирні, яку було скоєно по вулиці Ак. Лазаренка, Жуковського та Хоткевича у місті Львові. Зловмисник потрапив до помешкання шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей та його злому.

Зокрема, було зафіксовано 12 фактів шахрайства.

В неділю, 19 липня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 32 злочини.

З числа зафіксованих, 29 – крадіжки особистого майна, в тому числі одна квартирна, яку було скоєно по вулиці Величковського у місті Львові. Зловмисник потрапив до помешкання шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей.

Окрім цього було зафіксовано один факт шахрайства та пограбування, яке було скоєно по вулиці Лінкольна. Зловмисник, особу якого правоохоронці встановили цього ж дня, відкрито заволодів золотим ланцюжком потерпілої вартістю 12 тисяч гривень.