Троє хлопців 19 років зайшли до школи «Ерудит» у Львові саме тоді, коли дітей після уроків забирали батьки. Хулігани зайшли в один з класів і забрали звідти комп'ютер. При тому розподілили обов'язки: один хлопець ніс процесор, другий – монітор, третій – стояв на сторожі, повідомляє Корупція Інфо

Коли крадії покидали приміщення, підозрілих осіб помітив заступник директора і почав за ними бігти. Двоє хлопців втекли, а одного заступник таки наздогнав, біг за ним понад кілометр.

«Він почав втікати і я за ним. Кричав: ловіть його, бо він вкрав у школі, але ніхто не реагував і десь в районі водоканалу мужчина відізвався, зачепив рукою і я його догнав, потім викликав поліцію», – розповів заступник директора школи «Ерудит» Богдан Мельник.

Зараз затриманий у Личаківському відділі поліції. Зізнався, що крадіжки не планував, мовляв, двоє інших хлопців лише попросили допомогти занести комп'ютер у ломбард.

«Вони мене зустріли і сказали «допоможи занести комп'ютер у ломбард, ми тобі дамо пару гривень». Я й погодився, вони спустили комп'ютер з тої школи, я його взяв, накрив курточкою і вийшов. Вони побігли вперед, а заступник директора мене зустрів по дорозі і почав за мною бігти. Я одразу ж викинув процесор, він впав на землю», – зізнався затриманий Юрій.

Наразі тривають слідчі дії.