Жахливе вбивство 22-річного артиста в українській столиці обростає все новими і новими подробицями.

За попередніми даними слідства, є відомості про головного підозрюваного у справі про вбивство музиканта Джавіда Гаджиєва. Померлий – громадянин Азербайджану, онук відомого азербайджанського музиканта Тельмана Гаджиєва. Також деякі дані і свої припущення в зв’язку з трагедією висловила мати вбитого хлопця.

Так головним підозрюваним у вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю підозрюють друга Джавіда Гаджиєва Алі Абдуллаєва. Як повідомлялося раніше в Києві, декількома днями раніше в одній з квартир в Печерському районі був виявлений труп молодої людини – тоді в поліцію звернулися сусіди, поскаржилися вони на моторошний трупний запах у під’їзді. Очевидці і оперативники після розламу замка увійшли в квартиру і жахнулися від побаченого – там лежав понівечений труп хлопця. Швидше за все, кажуть слідчі, його зарубали сокирою – на місці знайшли бензопилу і мішки.

Про загиблого відомо, що він професійно займався танцями і навчався в одному з ВУЗів Баку, Азербайджан.

Квартиронаймачем, де знайшли тіло, виявився співвітчизник Джавіда Алі Абдуллаєв. Його розшукую, але поки безуспішно, відомо, що за фактом НП порушено кримінальну справу за частиною першою статті 115 КК України – “Умисне вбивство”.

Мати ж убитого молодого музиканта впевнена, саме Абдуллаєв – убив її сина і повинен бути покараний за всією суворістю закону. Убита горем жінка розповіла російським ЗМІ про дивні жести можливого вбивці на спільних з її сином фото, а також, що хлопці дружили.

«Вони познайомилися в азербайджанському економічному університеті. Вчилися в одній групі. Алі періодично пропускав заняття, за що і був відрахований з вузу. На жаль, і після відрахування з університету Джавід і Алі продовжували дружити», – повідомила мати вбитого і додала:

«Ймовірно, цей злочин було скоєно з заздрості», – зазначила Міна Гаджиєва.