В одному з російських міст затримали підозрюваних вбивць росіянки, яка збиралася позбутися «найціннішого».

Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Ксенія збиралася продати машину і відправилася на зустріч з потенційним покупцем. Більше її ніхто не бачив. Автомобіль пізніше знайшли в Челябінську. Його продала за документами Ксенії інша, дуже схожа на зниклу, дівчина. А тіло Ксенії пізніше виявили в каналізаційному колекторі», – йдеться в повідомленні.

Слідчі стверджують, що затримали трьох непрацюючих місцевих жителів.«Двоє чоловіків 1977 і 1990 років народження, а також жінка 1988 року народження. За попередніми даними слідства, вбивство жінки було вчинено групою осіб з метою викрадення автомашини», – підкреслюється в повідомленні.

Як виявилось, всі вони були уродженцями Челябінської області.

«Ауді Q5 і її молода і красива господиня відтепер їм будуть приходити в кошмарних снах. Невідворотності покарання їм не уникнути», – уточнили силовики.

Як повідомлялося раніше, страшна трагедія сталася під Запоріжжям — тут власника джипа вбили через його машини і закопали тіло. Це сталося 30 серпня. Чоловік, якому за п’ятдесят років, поїхав на своєму авто по справах близько восьмої вечора. Додому, в рідне село Кам’янське Василівського району, він до ночі так і не повернувся. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.