Суд поставив крапку в справі про вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Олександра Лободенка.

Так, 15 жовтня справу розглядали в Гадяцькому районному суді Полтавської області. Суд засудив обвинуваченого Ігоря Пасічного до 10 років позбавлення волі.

Останній визнав свою провину і підписав угоду з прокуратурою, повідомляє “КП”.

Перший епізод стався в лютому 2014. Кіллеру “замовили” вбивство судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка. «Замовлення» надійшло від Олександра Крижанівського. Разом зі своїм подільником Пасічний відстежив жертву біля його будинку. У чоловіка стріляли з обріза. Ще живим його доставили в лікарню, де, на жаль, він помер від вогнепальних ран. За роботу вбивці отримали 10 тисяч доларів.Другий епізод стався в тому ж році. На цей раз Пасічному «замовили» вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва. У березні подільники отримали 18 тисяч доларів і купили автомобіль, на якому почали стежити за градоначальником.

Вбивство сталося 26 липня 2014 року на вул. Сумській. Кілери вистрілили в спину Бабаєва. Від трьох вогнепальних ран той помер на місці. За успішну справу вбивцям заплатили 10 тисяч доларів і ще пообіцяли 50 тисяч доларів, які повинні були виплатити в наступні місяці.

За «Законом Савченко» Пасічний, що весь цей час перебував у СІЗО, поки йшли розслідування і судові тяжби, повинен вийти на свободу вже через кілька місяців.