В окупованій Керчі (Крим) через загрозу мінування евакуювали студентів і викладачів політехнічного коледжу, де 17 жовтня сталося масове вбивство.

До будівлі приїхали рятувальники та працівники "поліції", а також "позавідомча охорона" з автоматами, повідомляє місцеве видання.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"На вулиці стоять діти і викладачі. Багато хто вже пішов додому. Біля корпусу, де (17 жовтня. — Ред.) стався вибух, також працюють співробітники поліції та МНС. Машин швидкої допомоги немає", — йдеться у повідомленні.

За словами студентів, у будівлі коледжу "спрацювала тривожна кнопка", з корпусу на вулиці Войкова, 5, вивели всіх учнів, їм повідомили, що вони можуть іти додому.

Як повідомляли, 17 жовтня студент Владислав Росляков прийшов до Керченського коледжу з рушницею і саморобними вибуховими пристроями і почав розстрілювати всіх, хто зустрічався йому на шляху. Після цього він наклав на себе руки у приміщенні бібліотеки.

Окупаційна влада відкидає версію теракту, вважаючи загибель 21 особи і травмування майже 60-ти вбивством. Українська влада розцінила напад як теракт і вже почала розслідування.