1295416_1321631

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України і до 73-ї річниці створення УПА центральними вулицями Львова пройшов Марш слави Української повстанської армії «Воля народам! Воля людині!». До ходи приєдналося кілька сотень людей.

Як повідомила репортер ZIK-Стрім Соломія Коштура, хода розпочалася на вул. Винниченка біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу., передає Корупція.Інфо.

Учасники вигукували: «Владу мільйонам, а не мільйонерам!», «Один за всіх! І всі за одного!», «Слава України!», «Героям слава!», «ОУН, УПА – герої України!», «Смерть фашизму! Смерть більшовизму!», «Владу – народу, Україні – перемогу!», «Вибори не вихід, вихід – боротьба!», «Владу – народам, смерть – імперіям!», «Мир хатам, війна палацам», «Наша земля – наші герої!».

«Основна ідея сьогоднішнього маршу – це боротьба з імперіалізмом. Ми бачили приклади боротьби з імперіалізмом 60 і 70 років тому, і ця боротьба продовжується. Саме бажання одного народу бути вищим за інші, бажання однієї групи людей пригноблювати інших, породжує всі ті проблеми, які ми маємо тепер», – сказала учасниця ходи Ярина Волошин.

З собою учасники ходи принесли великий банер: «Воля народам, воля людині!». Хода відбулася під державними та червоно-чорними прапорами, а також «Автономного опору».  

Учасник маршу Руслан зазначив, що для нього цей марш данина пам’яті вояків УПА і тих, хто загинув на війні на Сході країни. «Це люди, яких треба вічно пам’ятати», – додав він.

Біля Пам’ятника жертвам комуністичних злочинів колона зупинилася і вшанувала загиблих жертв цього режиму хвилиною мовчання. Хода пройшлася від вул. Винниченка через вул. Руську, пл. Ринок, пр. Свободи, вул. Дорошенка, вул. Бандери до пам’ятника Степанові Бандері. Марш відбувся у Львові вже вшосте.