Нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, яка нещодавно вийшла вдруге заміж за заступника мера Ірпеня Дмитра Христюка, публікує пікантні фото з відпочинку в своєму Instagram.

Так, на знімку нардеп в купальнику і сонцезахисних окулярах цілує в шию свого коханого. Разом вони загоряють на зеленій траві і, схоже, досить щасливі разом.

"Літо", – скромно підписала Селфі з чоловіком Сюмар.

Слід зазначити, що Вікторія з чоловіком виглядає відпочили ізакоханими.

Як повідомлялося рание, бойфренд Вікторії Сюмар в минулому році встиг побувати під домашнім арештом.

Раніше Сюмар розповіла, що звернула увагу на Христюка, тому що їй завжди подобалися "сильні і розумні чоловіки, які вміють робити справи".

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

Відзначимо, що для них обох, цей шлюб – не перший. На двох у них двоє дочок – Ніна і Софія. Також сім'я прийняла рішення про допомогу у вихованні синів загиблого Олександра Гуменюка – комбата 11 батальйону Київської Русі Олександра Гуменюка, хрещеним татом яких є Дмитро.


Нагадаємо, як повідомлялося, в даний час новоспечена сім'я живе за містом, в 15 кілометрах від Києва. У селі Михайлівка-Рубежівка (Ірпінський регіон, Київська область) мати Сюмар володіє двома ділянками землі по сусідству на вулиці Садовій. На них і стоять два особняка.