У перший день локдауну, 8 січня, новорічна локація “Зимова Країна на ВДНГ” в Києві працює в повну силу, відкриті 90% МАФів. Про це повідомляє “Страна”.

З громадським харчуванням також проблем немає – на території локації можна випити гарячий глінтвейн, замовити м’ясо на грилі, з’їсти випічку, дистанційній розмітки перед МАФами немає, а люди, які стоять в довгих чергах, не дотримуються соціальну дистанцію.

Також працюють всі атракціони. Відкрита ковзанка, штучна гірка, працюють кілька гойдалок. Діточок розважають аніматори.

Людей тут дуже багато. Соціальну дистанцію ніхто не дотримується, багато без масок. За громадським порядком і дотриманням карантинних обмежень ніхто не стежить. Поліції на території комплексу немає.

На Контрактовій площі ввечері понад годину пропрацювали два атракціони водночас з тим, як новорічна локація “Зимова Країна на ВДНГ” працювала на повну силу. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій.

Так, фудкорти, каток, гірка і каруселі не починали працювати, а колесо огляду включилося о 16:45 і туди почали пропускати людей.

Відразу після того, як колесо засвітилося, вишикувалася велика черга з охочий на ньому покататися. Також черга утворилася біля бару “П’яна вишня”, де напої продають “на винос”.

Пізніше на Контрактовій площі заробив ще один атракціон.

Однак вже о 17:56, і колесо, і атракціон працювати перестали.