пол

Прокуратура впевнена, що активіст "Дорожнього контролю" Віталій Косенко шантажував 26 січня  правоохоронців і вимагав від працівників поліції 6 тисяч євро за нерозміщення в Інтернеті негативних відомостей стосовно них.

Про це повідомив прокурор Запорізької області Олександр Шацький, передає Корупція Інфо з посиланням на  кореспондента  УНН.

Таку заяву під зробив під час брифінгу, де оприлюднив відео з допитом одного зі свідків затримання В.Косенко. За словами чоловіка, активіст вилив собі на одяг алкоголю, за що його затримали правоохоронці. Він запропонував їм хабар, а процес передачі грошей зафільмував прихованою камерою.

Потім, за словами прокурора, з міліціантами Ленінського райвідділку зв'язалися представники "Дорожнього контролю" та запропонували не оприлюднювати запис за умови передачі їм 6 тисяч доларів. Працівники прокуратури запевнили журналістів, що під час скандального затримання в ніч на 26 січня В.Косенко отримав від правоохоронців 1500 тисячі доларів і там був затриманий працівниками прокуратури та СБУ.

Зазначимо, що просто зараз під стінами Орджонікідзевського районного суду у Запоріжжі біля 50 людей зібралися, аби підтримати В.Косенко. Сам журналіст наразі перебуває у СІЗО.

Колега В.Косенка Олександр Куницький посилаючись на слова адвокати В.Косенко повідомив, що журналісту вже вручили повідомлення про обрання запобіжний заходу у вигляді утримання під вартою на 2 місяці.

В.Косенко підозрюють у порушенні ч 1 ст 189 ККУ "Вимагання". Після оприлюднення відео де правоохоронці отримують хабара від Косенко проти них відкрито кримінальне провадження за ст 368 ККУ отримання хабара.

Нагадаємо, раніше у прокуратурі Запорізької області повідомили, що на Запоріжжі активіст “Дорожнього контролю” вимагав від працівників поліції 6 тисяч євро за нерозміщення в Інтернеті негативних відомостей стосовно них.

За офіційною інформацією прокуратури 25 січня, було викрито протиправну діяльність активіста “Дорожнього контролю”. Встановлено, що активіст вимагав від співробітників Ленінського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області 6 тисяч євро за нерозміщення в мережі Інтернет негативних відомостей про них.