1354456

На Марсовому полі у Санкт-Петербурзі змонтували пам'ятник «невідомому солдату», загиблому на Донбасі. Про це повідомляє російське радіо «Эхо Москвы»

Зазначається, що щит із траурним написом принесли активісти молодіжного руху «Весна».

До однієї з плит на Марсовому полі, де поховані жертви революції й громадянської війни, приставили щит з написом: «Невідомий солдат загинув на Донбасі в "мирний" час».

У такий спосіб опозиціонери з молодіжного руху відреагували на нещодавній указ президента Росії Володимира Путіна щодо засекречування даних про втрати військовослужбовців у мирний час.

«Могила нового Невідомого солдата повинна нагадати про сотні й тисячі наших співвітчизників, відправлених Путіним на війну з Україною», – йдеться у зверненні руху в соцмережі «ВКонтакте».

Активісти наголосили, що про військовослужбовців «брешуть, що вони перебувають у відпустці», а тим часом «все більше фактів вказують на те, що російські солдати воюють на Донбасі».

Опозиціонери визнали, що перехожі на Марсовому полі виявилися байдужими до ситуації й жодним чином не змогли висловити свого ставлення до акції.

Нагадаємо, минулого місяця Володимир Путін відніс до державної таємниці відомості про втрати серед військовослужбовців Міноборони РФ під час проведення спеціальних операцій у мирний час.

 

Джерело: Корупція.Інфо