У Києві на проспекті Науки збили 11-річну дівчинку. Дитина переходила дорогу по пішохідному переходу і потрапила під колеса автомобіля Nissan. Від удару школярка пролетіла кілька метрів і залишилася лежати на асфальті без ознак життя. Дівчинку оперативно госпіталізували у важкому стані.

Інцидент стався 25 квітня. На даний момент потерпіла знаходиться в реанімації, до неї підключений апарат штучної підтримки життя. Про це Інформатор дізнався від сестри дитини.

За словами родички постраждалої, стан дівчинки вкрай важкий. Життєдіяльність тримається на апаратах і препаратах. З уже підтверджених травм: розрив легенів (ліве більшою мірою), розрив селезінки (її видалили під час операції), крововилив в черевній порожнині, забій серця, нирок, розрив печінки, розрив діафрагми – 4 сантиметри, перелом ребер, плечової кістки. Також черепно-мозкова травма. В ніч з 26 на 27 квітня лікарі виявили, що почався набряк мозку, поставили датчик і на даний момент стежать за внутрішнім черепно-мозковим тиском. Далі медики будуть вирішувати питання з переломами тазу і хребта. Але обстеження не можуть провести через нетранспортабельність дитини. З 25 на 26 квітня під час видалення селезінки лікарі зупинили внутрішню кровотечу. Те, що можна було, зашили. На даний момент намагаються спаяти легені спецпрепаратами. Сім'я дівчинки потребує матеріальної допомоги, щоб врятувати її. Адже лікування і підтримка життєдіяльності дитини дуже дорогі. Реквізити можна знайти в пості чоловіка сестри постраждалої нижче.