У Стрию під час проведення 6-тої черги часткової мобілізації військовим комісаріатом було виписано і передано в житлово-експлуатаційні організації міста для вручення військовозобов’язаним 685 повісток.

Про це повідомляє начальник відділу з питань НС та ЦЗН, оборонної і мобілізаційної роботи Євген Харик, передає Корупція.Інфо із посиланням на Zik

За результатами оповіщення було складено понад 500 актів про те, що з різних причин не вдалося розшукати і вручити повістки конкретно вказаним військовозобов’язаним. Вручено 24 повістки військовозобов’язаним. Повернуто до військового комісаріату 35 повісток в зв’язку з тим, що за вказаними в них адресами військовозобов’язані не зареєстровані або не проживають. Пройшли медогляд і визнані придатними до військової служби та підготовлено до відправки у військові підрозділи 10 військовозобов’язаних.У місті Стрию під час 6  черги часткової мобілізації планується мобілізувати і відправити до військових підрозділів всього 86 військовозобов’язаних, з яких 6 осіб офіцерського складу.

Для організованого проведення цієї роботи, здійснення належної взаємодії представників органів місцевої влади, військового комісаріату та територіальних підрозділів центральних органів влади міським головою видані і доведені до виконавців розпорядження від 19.06.2015 року № 587 «Про забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів в місті Стрию в ході шостої черги часткової мобілізації».

Впродовж майже трьох тижнів від початку проведення шостої черги часткової мобілізації керівництво Стрийського об’єднаного військового комісаріату та  міськвиконкому зосереджувало основну увагу на оповіщенні військовозобов’язаних та проведенні медичного обстеження викликаних до військкомату на предмет їх придатності до військової служби.‡агрузка...