вр

Бюджетний комітет Верховної ради вирішив збільшити фінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Про це сьогодні розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Богдан Чечотка у коментарі журналістам, повідомляє кореспондент «Вголосу», передає Корупція.Інфо

Богдан Чечотка зазначив, що Бюджетний комітет Верховної Ради проголосував за збільшення фінансування реконструкції центру з 45 до 112 млн грн, а також вирішив клопотати перед Міністерством фінансів, щоб розпочати фінансування у третьому кварталі цього року, тобто у липні.

«Якщо парламент задовольнить рішення комітету, то фінансування об’єкта може розпочатися вже у липні. Однак є проблеми із затвердженням експертизи кошторису реконструкції центру у Кабінеті міністрів. Як мені відомо, цю експертизу знову відклали. Ця бюрократична тяганина дуже шкодить процесу, але від нас в даному випадку нічого не залежить», – сказав керівник департаменту.

Як повідомлялося раніше, сьогодні працівники Львівського обласного клінічного перинатального центру сьогодні вийшли з пікетом під стіни Львівської облради з вимогою відновити реконструкцію лікарні, яка вже два роки не функціонує.