Глава офісу президента України Андрій Богдан розповів про взаємовідносини з олігархом Ігорем Коломойським та кого бачить у кріслі прем’єра.

Про це Богдан розповів у інтерв’ю для РБК-Україна.

На питання журналіста, чи спілкується глава офісу з олігархом Коломойським Богдан відповів, що колись бесіди велися часто, але зараз куди менше. Він також додав, що у розмовах Ігор Коломойський, в основному, критикує дії команди Зеленського. На питання, які саме дії критикує олігарх, Богдан відповідати відмовився.

Відповідаючи на питання, хто буде прем'єр-міністром, Богдан сказав, що він не знає.

"Я не можу. Люстрований.  Дмитро Разумков, Напевно, ні. Хороший хлопець, але молодий. І не Шефір (перший помічник президента), – сказав глава ОП.

За його словами, він на цю посаду взяв би "якогось номінанта на Нобелівську премію з економіки".

Богдан також додав, що списку кандидатур до Кабміну у них ще немає, але над цим працюють.

"Займаємося цим, НR-агентства підбирають чистих людей, зрозумілих Європі, бажано з досвідом роботи на держслужбі", – підсумував Богдан.

Окрім того, у Зеленського розповіли, чому прийшли у владу без "команди".

Українцям потрібно зняти рожеві окуляри і зрозуміти, що Україна перебуває у стані війни, тому в депутати від "Слуги народу" беруть тих людей, яких знаходять, зазначив Андрій Богдан 

Так, на запитання, "чому не підготувалися, не набрали людей, команду, чому все в пожежному темпі", він відповів коротко: "А де взяти гроші, щоб підготувати цю команду, набрати її? У Ігоря Валерійовича або Ріната Леонідовича?"

Він зауважив, що з людьми "умоглядно домовитися можуть тільки журналісти в своїх фантазіях".

"Якщо ти запрошуєш людину на роботу, то вона повинна звідкись піти, залишити якийсь бізнес, відставити сім'ю в бік і займатися чимось", – пояснив він.

Богдан додав, що любить казки, але "вони не живуть у реальності".

"Потрібно зняти рожеві окуляри і зрозуміти, що ми знаходимося на війні, тому беремо тих людей, яких знаходимо. Припустимо, буде 200 народних депутатів від "Слуги народу". Я розумію, що якась частина з них не виправдає наші надії. Це нові люди, вони нізвідки, вони реально приходили через Facebook, через соціальні ліфти. Їх давали регіональні штаби, їх радили експерти, ми брали людей з офісу BRDO, це різні люди. І 20% з них будуть погані, їх куплять, вони будуть брати хабарі, потім ще 20%. Але з них 60-70% будуть нормальні ідеологічні люди", – підсумував голова ОП.