Дружина співака Віктора Павліка Катерина Репяхова похвалилась в мережі спецперепусткою, яку нібито отримала від чоловіка в подарунок. Жінка зняла на відео, як вона та Віктор Павлік проїжджають Південним мостом у Києві, який зараз використовується тільки для спецтранспорту, на що відреагувала у середу, 17 травня, поліція Києва.

Як відомо, під час воєнного стану мостом можуть рухатися тільки авто екстрених та аварійних служб, громадського транспорту, транзиту, а також машини зі спецперепустками. На відео Катерини Репяхової видно, що Віктор Павлік дістав спеціальну перепустку та показав її на камеру. Сама жінка заявила, що Павлік зробив їй романтичний подарунок у вигляді цієї перепустки. 

Після бурхливої реакції в соцмережах Реп’яхова попросила вибачення за свій вчинок та назвала його недоречним жартом. Водночас Віктор Павлік пояснив, що перепустка належить йому, і він використовує її в комендантську годину після проведення концертів. 

«Насправді це просто перепустка на комендантську годину, оскільки я дуже часто приїжджаю пізно з благодійних виступів на підтримку Збройних сил, то мені такий документ просто необхідний. Це мій документ, а не дружини, а під подарунком вона мала на увазі саме поїздку через міст, а не документ», – пояснив Віктор Павлік у коментарях. 

На скандал звернула увагу поліція Києва, яка вилучила у Віктора Павліка перепустку. Сам співак вилучення спецперепустки ніяк не прокоментував. Натомість його дружина закрила свій акаунт в Instagram.