Сьогодні стало відомо, що в Україну екстрадували топменеджера часів президентства Віктора Януковича Сергія Кузяру. Наразі він проходить як свідок у справі нардепа від ОПЗЖ та олігарха Віктора Медведчука, який як відомо веде бізнес, користуючись своїми зв’язками в уряді Російської Федерації.

Джерела видання “OBOZREVATEL” в Офісі генерального прокурора України (ОГПУ) повідомляють про те, що Кузяру вже доправили в Україну, щоб він дав свідчення проти політика.

Нагадаємо, що Кузяра раніше був виконавчим директором депутата від ОПЗЖ у цікавих справах, інформація про які стала відома лише після публікації “плівок Медведчука”.

За інформацією від ЗМІ, Кузяра може бути причетний до нелегального вивезення вугілля з території самопроголошених терористичних “Л/ДНР”. А курував операцією без малого сам Медведчук.

Сергій Кузяра втік до Туреччини, як тільки дізнався, що його хочуть допитати у справі Медведчука, але через співпрацю України з Туреччиною був успішно повернений на батьківщину.

Варто зазначити, що офіc генеральнoго прoкурора вже завершив слідство у справі нарoдних депутатів від ОПЗЖ Віктoра Медведчука й Тараcа Кoзака. У результаті їх підозрюють у державній зраді, розкраданні ресурсів у Криму, а також визнанні окупації півострова Росією.