Петро Порошенко будує імідж патріота України, та його оточення видає його справжні схильності — тягне Москва прибічників сивочолого, як магніт. Олена Курбанова — людина, яка працює в інформаційному просторі бере інтервʼю у військових, політиків, а також в самого пʼятого експрезидента Петра Порошенка, який розповідає їй про головні інсайди з Верховної Ради, сама ж в 2019 році, коли тривала війна проти Росії їздила спокійно в крааїну-агресора та вільно прогулювалась по Москві.

Відповідні відео є в самої ведучої на сторінці Інстаграм у вибраних історіях, там чорним по білому написано, що відео з Москви. Вона навіть не додумалась видалити відео зі свого профілю.

Насправді це повний абсурд та цинізм, адже коли Україна здигалась від рук ворога, Курбанова спокійно гуляла по музеях Москви та показувала свої нові вбрання, на той момент як бачимо її аж ніяк не цікавила ситуація в країні.

Що цікаво це вже не перший випадок, який трапляється в оточенні Петра Олексійовича. Раніше в Мережі зʼявились фото, де член фракції Порошенка нардеп Микола Княжицький продовжує підтримувати тісні звʼязки із держзрадником та ФСБшником Володимиром Сівковичем, який у 2014 році втік до РФ, де працює на російські спецслужби. Нардеп у 2017 році зустрічався разом зі зрадником на курорті в Туреччині, а згодом як мінімум у 2018-2019 роках — в Ізраїлі та Австрії.

Порошенко на цей випадок ніяк не відреагував та не виключив нардепа зі своєї партії, тому можливо й самій Курбановій поїздка до Москви зійде з рук та вона продовжить бути ведучою на телеканалі «Прямий».

Порошенко не реагує на дані інциденти, можливо через те, що сам же одного поля ягода з Княжицьким та Курбановою, а можливо саме через вище згаданих людей Олексійович працює на дестабілізацію України зсередини.