Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею чемпіонату Європи з фехтування, який проходить в німецькому Дюссельдорфі.

"Харлан перемагає в напруженому фіналі француженку Манон Брюне 15:12 і в шостий раз отримує приватне золото чемпіонату Європи! Вітаємо спортсменку і її тренерів – Олега Штубабіна, Юрія Марченка і Вадима Гутцайта", – відзначили в НОК.

У півфінальному поєдинку Харлан перемогла над угоркою Ганною Мартон з рахунком 15:10.  У вирішальній сутичці українська спортсменка зустрілася з француженкою Манон Брюне і у впертій боротьбі здобула перемогу з рахунком 15:12.

28-річна Харлан стала чемпіонкою Європи в перший раз за останні п'ять років.  Всього в її активі вже вісім золотих медалей європейської першості, дві з яких були завойовані в командних змаганнях.  Також українка завоювала сім срібних і п'ять бронзових нагород континентальної першості.  Крім того Харлан п'ять разів ставала чемпіонкою світу.