facebook-pic4-452x302-16950

Користувачів Facebook закликають 18 і 19 травня бойкотувати соцмережу через те, що її засновник Марк Цукерберг відмовився задовольнити прохання українців про створення української адміністрації соцмережі.

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Пресу України».

 

«Марк Цукерберг дав абсолютно неадекватну відповідь на прохання більш ніж 50 тисяч українських користувачів. Вони просили його переглянути Процес скарг у зв’язку з масовими банами українських топ лідерів думок», – йдеться в описі заходу.

 

Організатори бойкоту закликають деактивувати свій аккаунт Facebook на два дні – 18 і 19 травня.

 

«Тисячі деактивуючих акаунтів протягом одного-двох днів створять прецедент для адміністрації Facebook і медіа-привід. Для адміністрації Facebook це стане проблемою №1, яка набагато серйозніша, ніж падіння соцмережі», – кажуть організатори.

 

Бойкотуючі також очікують публічного вибачення Марка Цукерберга перед українськими користувачами «за примітивну і неадекватну відповідь на їхнє прохання».

 

«Також Facebook повинен запропонувати технічні рішення, які будуть запобігати хакі соціальної інженерії, здійснюваних фейковими акаунтами. Соцмережа повинна запропонувати прозорий та публічний процес апеляції банів акаунтів і вмісту», – зазначають організатори.

 

Як відомо, Цукерберг пояснив, що пости українців видаляють за «порушення правил, що забороняють використання «мови ненависті» проти іншої національності».

Нагадаємо, Петро Порошенко звернувся до засновника Facebook Марка Цукерберга з проханням відкрити українське представництво компанії.