Керівництво державного підприємства "Документ", яке займається друком біометричних паспортів, заявило, що до весни ліквідують черги за документами. Для швидшого друку паспортів уже замовили спецобладнання з Нідерландів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Звідки у вас береться стільки зухвалості…”: Святковий виступ Марини Порошенко приголомшив українців

Про це повідомив прес-секретар "Документа" Володимир Поліщук на своїй сторінці у Facebook.

Причиною довготривалих затримок документів є повільна робота поліграфічного комбінату "Україна". Підприємство не справляється з обсягами роботи, розповів Поліщук інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна".

    "Нове обладнання для поліграфкомбінату уже через кілька днів надійде з Нідерландів до України. Тиждень-два потрібно для його налаштування. Прогнозується, що вже з середини січня друкувати закордоні паспорти стануть удвічі швидше", – пояснив прес-секретар "Документа".

Крім того, у 2018 році з’являться нові сервісні центри. Це також сприятиме пришвидшенню виробництва паспортів. За словами Поліщука, нові центри обслуговування відкриються у Вінниці, Полтаві, Луцьку й Запоріжжі.

За словами Володимира Поліщука, повністю вирішити проблему з чергами вдасться навесні.

Сьогодні у черзі на друк біометричного паспорту перебуває 600 тисяч українців. У "Документі" до сьогодні вже оформили 800 тисяч біометричних паспортів.