Путін дуже сильно програє у війні. Вчора він прилетів в Білорусь просити допомогу в незмінного товариша Олександра Лукашенка. В РФ не вистачає людей, щоб відправити на війну в Україну. Єдиний вихід для Путіна – білоруська армія. Не вистачає президенту РФ і зброї.

На думку військового оглядача Олександра Коваленка, зараз проблематика російської армії полягає в тому, що, маючи можливість компенсації втрат людського ресурсу, вона зараз стає гранично обмеженою саме за технічним ресурсом — танки, БТР, БМП, зенітно-ракетні комплекси, навіть автомобільний транспорт.

“По суті, на сьогодні російська армія — це більше вже армія піхотного типу, а піхота без підтримки артилерії та без технічної складової в сучасній війні нічого не вирішує. І часткова мобілізація це яскраво продемонструвала”, — сказав Коваленко.

Експерт переконаний, що зараз Росії потрібен ресурс білоруської армії, яка на сьогодні є більш професійною і технічно оснащеною.

“Середньостатистичний білоруський військовослужбовець зараз більш професійний і краще оснащений, ніж середньостатистичний російський “мобік”. І ось у чому вся суть. Наявність техніки в середньостатистичному підрозділі білоруської армії якраз відповідає штатній кількості, тоді як цього немає в російських підрозділів. І саме Путін зацікавлений зараз на цьому ресурсі”, — вважає Коваленко.

На його думку, після візиту Путіна до Білорусі російська армія отримає дозвіл на повне використання ресурсу, техніки, що перебуває на зберіганні, боєприпасів, артилерії, танків, БМП тощо.

“Тобто, по суті, Білорусь стане стовідсотковим донором російської армії в питаннях боєкомплекту і техніки”, — підсумував Коваленко.