Президент Володимир Зеленський наполягає, що правоохоронці мають провести ґрунтовні розслідування у гучних кримінальних провадженнях, щоб ці справи довести до вироків. Про це президент заявив у власному відеоблозі «Відверто з президентом».

«В чому є проблема швидких  посадок. Багато справ, повірте нам, є, до яких ми зрозуміли, що повинні підготуватися, а по-іншому ці люди будуть виходити на свободу, тому що усі ці справи розваляться в судах. Тому усе буде і з Катею Гандзюк, з цією справою, і з Павлом Шереметом і усі справи в оборонній галузі, усі вони будуть», — розповів президент.При цьому Зеленський частково не погодився з відсутністю «швидких посадок».

“І згоден, і ні. Дивіться, справа Свинарчуків – є? Є. Пашинський, є? Є. Микитась, є? Є. Дубневич, є? Є. Навіть ви бачили у Верховній раді за Дубневича не усі голосували, тому що бояться що до них буде таке саме ставлення і правильно бояться, воно буде таке, а далі будуть вироки цим людям, про кого я сказав», — заявив президент. При цьому, він припустив, що будуть відкриватися інші кримінальні провадження «і ніхто не буде зупинятися”, – констатував президент.