ТЕРМІНОВО! Передай УСІМ! Перевірено на собі! Шокуюча афера. Стосується кожного! (ФОТО)

У соціальній мережі Вконтакті шахраї, які під виглядом технічної підтримки, надсилають спам-повідомлення користувачам, – Корупція Інфо

Популярне: ШОК!!! Педофіл ґвалтував двох дівчат майже двісті разів, деталі цого звірства доводят до сліз

Інформатор поспілкувався з цього питання з керівником комунікацій в мережі Вконтакті Владом Леготкіним.

Надійшла інформація, що користувачам Вконтакті приходять повідомлення про те, що на їх профіль надходять скарги. Щоб це перевірити, пропонують перейти по вказаному посиланню і слідувати інструкціям.

«Це спамери розсилають такі хитрощі вже безліч років. Видно, що посилання веде на сторонній сайт. Адміністрація мережі таких повідомлень ніколи не розсилає. І на подібні профілі та повідомлення можна скаржитися, позначити як спам — і вони оперативно блокуються, як зазвичай», — розповів Влад Леготкін.

ПОРАДА:
Ніколи не переходити за підозрілими посиланнями; не публікуйте ніде в інтернеті свій логін і пароль для входу в соціальну мережу. Для доступу в соціальну мережу використовувати унікальний пароль: він повинен бути довгим, складатися з цифр і латинських букв.

Краще використовувати різні паролі для різних соціальних мереж та інших інтернет-сервісів.
Не піддавайтеся на заклик когось з адміністрації сайту» повідомити ваш логін та пароль, під яким-небудь приводом.

Пам'ятайте, що ніхто з адміністрації сайту не буде питати у вас пароль.

Регулярно міняйте пароль від соціальної мережі (хоча б раз в місяць); стережіться шахрайських сайтів, з схожими за написанням назвами (vkontahte.ru, vk0ntalkte.ru і т. д.). Ці «фішингові» сторінки розраховані на неуважність і на те, що ви самі надасте шахраям свій логін і пароль.