До Республіки Корея вирушив черговий літак, який має привезти в Україну наступну партію спеціальних медичних засобів захисту для протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

Про це повідомляє пресслужба президента України.

За особистим дорученням президента Володимира Зеленського цим бортом також буде доставлено на батьківщину 10 громадян Південної Кореї, які виявили бажання повернутися додому, але не змогли вилетіти з України через обмеження міжнародного авіасполучення.

На зворотному шляху літак привезе в Україну багаторазові захисні костюми та інші засоби захисту, які потому будуть передані в медичні заклади в регіонах.

Нагадаємо, під час традиційної наради щодо питань боротьби з коронавірусом Володимир Зеленський укотре наголосив на тому, що спецзасоби захисту мають доправлятися не лише в опорні лікарні, а й в усі інші медзаклади країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в аеропорт «Бориспіль» прибув літак з гуманітарною допомогою від Китаю для боротьби з коронавірусом. Про гуманітарну допомогу сторони домовилися під час телемосту.

Крім того, вчора літак з Китаю доправив в Україну ще 100 тис. ПЛР-тестів на коронавірус. Також в Україну доправили різні медичні засоби та обладнання для апаратів штучної вентиляції легень.

Ще один літак з тестами на коронавірус прибув 30 березня в Київ з Південної Кореї. З ініціативи Офісу президента в Україну доправили ще 100 тис. ПЛР-тестів на коронавірус.