Осучаснення пенсійних виплат проходитиме на постійній основі, і при цьому автоматично, передає Корупція.Інфо
Популярне: Довго мовчав! Другий учасник ДТП у Харкові повністю “розтрощив” версію Зайцевої
За його словами, відбуватися цей процес буде за чітко проробленою формулою і в постійному режимі. Тобто без будь-яких додаткових рішень.
Формулу, за якою пенсії будуть ставати більш сучасними, було внесено в нещодавно прийняті закони. Вона буде прив’язуватися до двух показників – підвищення середньої зарплати і факторів інфляції.
Нагадаємо, при настанні 60-ти років, якщо стаж становить 24 роки і 9 місяці, людина зможе допрацювати потрібний період і вийти на пенсію тоді, коли допрацює цей стаж. Або ж, якщо людині бракує стажу в певній кількості, то його можна докупити, заплативши за періоди, коли не було внесків.
На думку колишнього президента України Леоніда Кравчука, прийнятий Верховною Радою закон про пенсійну реформу не ідеальний. Сам екс-президент отримує пенсію депутата Верховної Ради в 14 тисяч гривень.
Нагадаємо, середньостатистичному українському чоловікові “світить” отримувати пенсію всього 5 років життя, а жінці – цілих 18 років. Щоправда, з 2021 року жіноча частина населення теж виходитиме на пенсію в 60 років. Тобто, закінчивши школу і вуз, середньостатистичний українець повинен практично все життя (до 58 років) працювати, щоб потім лише 5 років отримувати пенсію.
В останні два роки показник бідності в Україні впав нижче рівня Пакистану та Нігерії. З 2015 року Україна перейшла в ранг відсталих країн, яким міжнародні організації роздають гуманітарну допомогу, політкоректно називаючи їх “що розвиваються”.