шманов

Політик намагався прикрити сина в ДТП і погрожував правоохоронцям.

У мережі з'явилося відео, на якому кандидат у депутати міської ради Одеси разом з дружиною намагаються відібрати у поліцейських речові докази і погрожують їм.

Автор відео Yura Dimitrov в описі повідомляє про те, що на записі кандидат від партії "Солідарність" Дмитро Шманов, передає Корупція Інфо

Правоохоронці наділи чоловікові наручники, після того як він влаштував розборки на місці дорожньої події. Повідомляється про те, що інцидент стався ще у вересні.

Згідно з даними автора, Шманов зі своєю дружиною втручалися в діяльність правоохоронців під час проведення огляду місця ДТП, учасником якої був його неповнолітній син.

Обережно: ненормативна лексика!

 

"Намагалися викрасти з місця ДТП речовий доказ – телефон, на якому був відеозапис селфі цієї ДТП, звинувачуючи працівників поліції у крадіжці цього телефону", – йдеться у підписі до відео.

"Перебуваючи на місці події, Шманов, прикриваючись ім'ям кандидата у депутати, висловлювався грубою, нецензурною лайкою, намагався зірвати проведення огляду місця події, ображав і принижував людську гідність працівників поліції і людей, що знаходилися поруч і спостерігали за проведенням слідчої дії", – також зазначено в повідомленні.