"Я б легалізувала законом те, що і так відбувається", – відзначила вона

Народний депутат України Надія Савченко заявила про готовність очолити вітчизняне оборонне відомство. Про це вона сказала в ефірі  ток-шоу  "Люди. Hard Talk. LIVE" на телеканалі "112 Україна".

"Погодилась б. У нас капітан – це рівень командування бригадою, навіть не полковник. Капітан може справитись із задачею, були приклади, коли був захват Краматорського аеродрому сепаратистами, одну групу вів полковник, другу майор і третю капітан. Тільки капітан довів свою групу", – заявила народний депутат.

"Так от капітан – це рівень підполковника, командира бригади, підрозділу, батальйону. Полковник, командир бригади – це рівень Генштаба. Решта в Генштабі – це просто батальйони полковників, це генерали, яких у нас дуже роздутий штат. Це все просто гальмує все, що там робиться. Я б легалізувала ту армію, яка реально ефективна і відмела все те, що отримує гроші, розвиває корупцію і шкодить тому, хто на передовій", – сказала Савченко.

Відзначимо, також Савченко заявила, що справи про злочини, скоєні у зоні АТО, має розглядати військовий трибунал.

702546

Народний депутат Надія Савченко заявила, що не хоче ставати ані президентом, ані міністром оборони.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "Новой газете".

Так, за словами Савченко, їй не пропонували роботу в уряді та наразі вона працює як народний депутат.

На уточнююче запитання про можливість очолити Міноборони Савченко відповіла досить різко.

Як мене дістала ця маячня собача! Я сказала, що якщо треба буде, то я готова. Але це не означає, що хочу. Я говорила, що у нас багато капітанів знають краще за генералів, як має працювати Міністерство оборони. А чим далі (за званням) – тим менше совісті. Я не боюся роботи, але це не означає, що я вже біжу займати посади. То мене в президенти міряли, а зараз опустили до міністра оборони! Що ж так слабо?
– сказала вона.

При цьому Савченко зазначила, що не має бажання займати високі посади, але вона може це зробити і готова виконувати волю народу.

"Ви зрозумійте, не хочу я ні в міністри, ні в президенти. Бажання немає, але я можу. І якщо скаже народ, то я, як солдат, який повинен виконати наказ, піду, і сили у мене є", – додала нардеп.