В Україні новий "святий" – відомого чиновника-корупціонера зобразили на іконі (фото)

У мережі розповіли про колишнього начальника Миколаївського морського торгового порту Василя Капацина, чиє обличчя разом з ликами святих намалювали на іконі в Свято-Варваринської церкви в Первомайську Миколаївської області. 

"Людські збочення якісь безмежні. Є такий одіозний персонаж в Миколаєві — Василь Капацина. З невідомих (насправді, відомих) причин цей персонаж досі на свободі і прекрасно себе почуває. Він, як всі корупціонери України, проспонсорував реставрацію церкви — це Свято-Варваринська церква в Первомайську. Але він пішов далі. Тепер його обличчя є на іконі. Буквально. його величезне щокате обличчя визирає з-за плеча святого", — йдеться в повідомленні. 

57e7eb7eed4df

Відзначається, що користувачі мережі здебільшого негативно відреагували на таку новину. "Хворий. Тупо хворий персонаж. Що сталося такого страшного в житті маленького Васі, що потім, через багато років він захотів, щоб люди на нього молилися?", — арокоментував появу лику Капацина на іконі користувач Баба і кіт. Ivan Kozak: "За великим рахунком, це нормальна практика. На іконах зображували і Богдана Хмельницького та Івана Мазепу за їх меценатську діяльність. Правда, це харю гріх порівнювати з ними". Микола Юрченко: "А від чого він допомагає?". Jake Green: "Нормально себе чувак жене з тих уб***ків в чорних рясах)". Богдан Рондяк: "Тупо хворий персонаж". 

57e7eb7e9db3d