Держслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела в Україні тимчасову заборону на популярний препарат "Комбіспазм", передає Корупція.Інфо

Ліки заборонили через невідповідність спеціальним вимогам, передає прес-служба відомства.

"Комбіспазм" – таблетки в алюмінієвому блістері, виробництва "Евертоджен Лайф Саенсиз Лімтед" Індія – потрапили під заборону через невідповідність вимогам", – йдеться в повідомленні.

В Україні під заборону потрапив препарат "Ентерожерміна", який призначений для лікування і профілактики дисбактеріозу кишечника.

Відповідне розпорядження прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Заборона набула чинності з 15 червня.

Крім того, Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного медикаменту, перевірити наявність забороненого препарату. В разі виявлення вжити заходів для їх вилучення з обороту і подальшого приміщення під карантин.

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)

Депутати зареєстрували ще один антиросійський законопроект. Документ передбачає заборону закупівлі за державні кошти лікарських засобів та медичних виробів, які виготовляються на території Російської Федерації.