Управління захисту економіки в Закарпатській області спільно з співробітниками Нацполіціі і прокуратури Закарпатської області, а також за сприяння антикорупційного відділу Державної архітектурно-будівельної інспекції 31 січня затримали державного інспектора при одержанні неправомірної вигоди в розмірі 400 доларів США, передає Корупція.Стар.

У повідомленні зазначено, що службовець управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області зумів налагодити схему, яка дозволяла порушникам уникати відповідальності в обмін на певні суми коштів.

Популярне: "Перев’язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі витискали дитину з породіллі, що призвело до смерті немовляти

Так, держінспектор вимагав та отримав від керівника приватного підприємства хабар у 400 доларів за складання позитивного висновку при проведенні перевірки підприємства і непритягнення до відповідальності. Посадову особа затримали недалеко від місця роботи. В даний час фігуранту повідомлено про підозру.