Петро Порошенко розповів про те, що саме сьогодні Марина змогла знайти інформацію про свого дідуся, передає Корупція.Інфо.

Жінка ніколи не бачила своєї справи, адже ще в 1941 році він пішов на фронт і не повернувся. Вже подорослішавши Марина почала шукати будь-яку інформацію про свого родича, але навіть маючи прізвище ім'я та по батькові, дізнатися хоч щось не вдавалося. Довгий час подружжя не втрачали надії і просили всіх, повідомляти будь-яку інформацію, щодо життєвого шляху її діда. І ось сьогодні Марина отримала звістку. Виявилося, що чоловік зник безвісти в 1943 році.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді УкраїниВажко утримати сльози, коли знаходиш хоч найменшу інформацію про своїх рідних, які зникли безвісти на фронтах Другої світової війни … З вересня 1941 бабуся Марини чекала чоловіка, а мама – батька. Всі ці довгі роки сім'я постійно проводила пошуки, щоб дізнатися його справжню долю, знайти могилу і особисто віддати данину поваги і пам'яті.

За словами Президента України сьогоднішній день володіє особливою сокральнною силою, адже це День пам'яті і саме сьогодні Марина змогла дізнатися хоча б цю інформацію.

Петро додав, що відмовлятися від подальших пошуків не планує.