Без категорії
Подобається

“Важко втримати сльози…”: Порошенко заявив, що його дружина знайшла інформацію про свого зниклого дідуся

08/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Важко втримати сльози…”: Порошенко заявив, що його дружина знайшла інформацію про свого зниклого дідуся

Петро Порошенко розповів про те, що саме сьогодні Марина змогла знайти інформацію про свого дідуся, передає Корупція.Інфо.

Жінка ніколи не бачила своєї справи, адже ще в 1941 році він пішов на фронт і не повернувся. Вже подорослішавши Марина почала шукати будь-яку інформацію про свого родича, але навіть маючи прізвище ім'я та по батькові, дізнатися хоч щось не вдавалося. Довгий час подружжя не втрачали надії і просили всіх, повідомляти будь-яку інформацію, щодо життєвого шляху її діда. І ось сьогодні Марина отримала звістку. Виявилося, що чоловік зник безвісти в 1943 році.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

Важко утримати сльози, коли знаходиш хоч найменшу інформацію про своїх рідних, які зникли безвісти на фронтах Другої світової війни … З вересня 1941 бабуся Марини чекала чоловіка, а мама – батька. Всі ці довгі роки сім'я постійно проводила пошуки, щоб дізнатися його справжню долю, знайти могилу і особисто віддати данину поваги і пам'яті.

За словами Президента України сьогоднішній день володіє особливою сокральнною силою, адже це День пам'яті і саме сьогодні Марина змогла дізнатися хоча б цю інформацію.

Петро додав, що відмовлятися від подальших пошуків не планує.