Народні депутати від фракції “Слуга народу” Гео Лерос і Микола Тищенко в прямому ефірі телеканалу НАШ влаштували емоційну дискусію. Представники монобільшости обговорювали передвиборні обіцянки і боротьбу з корупцією. Також після підпалу машини депутата Лерос адвокати заявили, що хочуть допитати Тищенко у цій справі через публічні його публічних висловлювань.

Це сталося 1 вересня в час ефіру на телеканалі “НАШ”.

Тищенко назвав Лероса “зрадником”, а той, у свою чергу, звинуватили екс-колегу по фракції в корупції.

“З радника президента людина перетворилася на зрадника. На сході кажуть, що зрадниками не стають, ними народжуються. Це зрада, інакше назвати неможливо. Людина прийшла на обіцянку, що він буде робити країну кращою … тепер він перетворюється в зрадника, який розгойдує човен зсередини”, – заявив Тищенко.

“Я впевнений, що Тищенко хотів би мене вважати командним гравцем, якби я не мовчав і не говорила про те, як він разом зі своїм партнером потрошать державний бюджет. Підхід Деяких депутатів від” Слуги народу “полягає в тому, що ти повинен мовчати і тоді ти командний гравець. Якщо ти їм псуєш малину і не даєш грабувати, то ти однозначно стаєш ворогом. Ти эдепутатом всієї України і не зобов’язаний перед Арахамією, Єрмаком або Зеленським, ти несеш відповідальність за всіх громадян України “, – парирував Лерос.

Також Лерос Чи не втримався і вголос заявив, що Тищенко Очолює корупцію.

“Пан Тищенко, ти кажеш, що ти борешся з корупцією? Ти її ж і очолив!” – заявив Лерос.

Варто додати, що 7 вересня адвокати компанії “Міллер” подали в Печерській управління поліції Києва клопотання про допит народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка у справі про підпал авто позафракційного народного депутата Гео Лерос. Вони пов’язують сварку Тищенко та Лерос з підпалом машини.

“Поведінка і публічні висловлювання Тищенко з приводу вищезгаданого інциденту дають підстави припускати, що він може мати певні відомості относительно події злочину. У разі відмови органу досудового розслідування в розгляді нашого клопотання будемо змушені оскаржити таке рішення в суді”, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що Лерос раніше був радником Зеленського. Однак зараз народний депутат виступає з критикою Офісу президента.

Крім того, в березні Гео Лерос Оприлюднив відеозапису, на яких брат керівника Офісу президента Денис Єрмак обговорює з рядом осіб можливість призначення на державні посади.

Єрмак звинуватили депутата в переході “червоних ліній” і переслідуванні власних інтересів, а також пообіцяв, що “тому доведеться відповідати публічно за кожне слово”. ДБР відкрили по Лерос кримінальне провадження за чотирма статтями кримінального кодексу.