Бізнесмен входить в список найбагатших людей України. Його фотографії неодноразово з'являлися на обкладинках журналу Forbs. Всю правду про людину, яка контролює 25% алкогольного ринку нашої країни дізнавалася Корупція.Інфо.
Євген Черняк народився в 1969 році в Запоріжжі. Своє дитинство він провів в рідному місті, де і закінчив середню школу. Потім хлопця забрали в армію в Одесу. Відслуживши два роки Черняк вирішує отримати вищу освіту, навчаючись відразу на трьох спеціальностях.
Ще студентом Євген замислюється про розвиток власного бізнесу, і відкриває свій невеликий алкогольний магазин. Саме він дав молодому хлопцю перший великий прибуток. Черняк вирішив не зупинятися і відкрив ще 17 точок по всьому місту. Переломним моментом у житті Євгена став момент створення торгового дому «Мегаполіс», і відкрив підприємство з дистрибуції товарів. Тоді він заробляє свій перший мільйон.
У 2003 році він вирішує розвиватися далі і будує свій власний завод з виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Саме він став основою для виробництва «Хортиці». Буквально через кілька років з ним довелося рахуватися іншим компаніям, а тих, хто не міг конкурувати, Черняк просто викуповував. Так він втілював в життя свої мрії по створенню концерну «Global Spirits». Багато хто говорив про те, що в той час Черняк тісно дружив з Валерієм Баранниковим, відомим кримінальним злочинцем, тричі судимим за наркотики і насильство. Також Євген співпрацював і з Саргсяном Арташесом, лідером організованого злочинного угруповання в Запоріжжі під назвою «Вірмени». Саме це ОЗУ «кришувао» заводи молодого бізнесмена і допомагало незаконно отримувати йому нові, знаходячи управу на незговірливих конкурентів.
У 2008 році він створює свій благодійний фонд «Патріоти Запоріжжя», де збирає всіх найбільших бізнесменів області. Черняк займався допомогою нужденним не просто так, він хотів на його базі організувати політичний блок і зайняти своє місце в міській раді. Але мер міста, на якого робив ставку Черняк, відмовився від такого задуму. Через два роки до влади приходить людина Януковича, і швидко розганяє "патріотів", починаючи відкривати проти них кримінальні справи і обкладаючи їх бізнес величезними податками і штрафами. При цьому сам Євген зміг зберегти свої заводи. Подейкували, що Черняк допоміг Юрію Іванющенко, більш відомому як «Єнакіївський», отримати «Укрспирт».
У 2011 році вже існуючий в Україні і займаючій лідируючі позиції в Україні концерн виходить на новий рубіж. Черняк вирішує розвивати свій бізнес ще і в Росії, викуповуючи завод «Русский север». Заводи починають штампувати алкогольну продукцію ще й під маркою «Первак» і «Мороша».
Вже в 2013 журнал Forbs говорить про те, що фінансові активи Черняка становлять понад 350 мільйонів доларів. Але Черняк відомий і своїм буйним темпераментом. В 2011 році він в нічному клубі почав хамити відвідувачам і нецензурно вилаяв дівчину, за яку заступилися друзі. Євген звик вирішувати свої конфлікти в 90-их і 2000 іншими методами, та просто вихопив травматичний пістолет у свого охоронця і кілька разів вистрілив в одного з хлопців.
Цього року розігрався ще один скандал, коли вся Україна дізналася, що незважаючи на заборону, Черняк продовжує випускати свою продукцію на тимчасово окупованих територіях і фінансувати заходи країни агресора.
Такі відомі бренди, як «Хортиця», фінансують тривалий час і виступають спонсорами, наприклад, збірної РФ з хокею на чемпіонаті світу в Москві … Наявність акцизних марок «терористів» свідчить про сплату «податків» в ОРДЛО
Фактично, мова йде про порушення кількох статей Кримінального кодексу України, але Черняку начхати, бо в Україні буває рідко, ще в 2012 бізнесмен переїхав жити в США і повертатися на Батьківщину не поспішає.