Підозрюваний у держзраді колишній депутат Верховної Ради Віктор Медведчук, який після обміну полоненими у вересні 2022 року живе в РФ, однак перебуває він там як «на голках», адже щодня його життя під загрозою.

Як відомо, наразі Медведчука можуть ліквідувати не лише українські спецслужби, а Медведчука обов’язково приберуть як людину, яка регулярно брехала про настрої в Україні, крала гроші і зрештою стала одним із ініціаторів війни, однак після заворушення з бізнесами в РФ, російські олігархи зможуть випередити СБУ.

Медведчуку варто не забувати про долю Киви, вона є повчальна. Доля Киви — це логічне завершення діяльності колаборантів і зрадників. Не виключення, що рано чи пізно Медведчук повернеться до в’язниці. Те, що його обміняли на початку повномасштабного вторгнення, СБУ отримала чимало корисної інформації – тоді зіграло це роль. Але це відтермінувало його покарання.

Додамо, до гучних ліквідацій Владлена Татарського та Іллі Киви зрадників причетна СБУ. Служба безпеки України причетна до знищення й інших ворогів нашої держави.

За даними джерел, співробітники Служби безпеки України стоять за ліквідацією зрадника Іллі Киви та російського терориста та пропагандиста Максима Фоміна, більш відомо як Владлен Татарський. Крім того завдяки СБУ білети «на Кобзона» отримали колаборанти Сергій Горенко та Олег Попов.

Горенка загарбники назначили «генпрокурором» у незаконно створеному Росією квазіутворенні на тимчасово окупованій частині Донбасу. Попов став депутатом-терористом у цій же псевдореспубліці.