Офіс Генерального прокурора повідомив, що СБУ затримала главу Херсонської облради Владислава Мангера, підозрюваного в замовленні нападу на Катерину Гандзюк.

Зараз Мангера везуть до Києва, де Печерський районний суд повинен розглянути йому запобіжний захід. Суддя розглядатиме клопотання прокурора Офісу генпрокурора про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.

Раніше 15 червня адвокат Мангера Дмитро Ільченко повідомив, що співробітники поліції і прокуратури приїжджали до лікарні, де лікується підзахисний, “але отримали довідку, що його неможливо доставити до суду за станом здоров’я”.

А про це ще вчора писав тг-канал “Резидент”. Сьогодні ж їхня інформація підтвердилася.

“Наш вчорашній # Інсайд підтвердився. СБУ вранці 16 червня затримала в лікарні Херсона голову обласної ради Владислава Мангера, зараз його везуть на літаку до Києва для участі в засіданні суду.

Як повідомили в Офісі генпрокурора, в Печерському райсуді Києва розглядатимуть клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу Мангеру у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави “, – йдеться в повідомленні каналу.