Олена Зайцева може отримати не дуже жорстке покарання за смертельну ДТП в Харкові. Про це в своєму особистому Facebook написала журналістка Тетяна Доцяк, яка пильно стежить за скандальним судовим процесом.

За її словами, під час вчорашнього засідання прокурори “відвели від себе удар”, тому тепер все буде залежати безпосередньо від судді.

Доцяк також зазначила, що ні в обвинуваченні, ні в експертизах у справі про смертельне ДТП в Харкові не прописана ступінь провини головних фігурантів – Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.
 
“За статтею, яку інкримінують обом, 10 років – це максимум. Так, ступінь провини у кожного різна, я вважаю, і якби Зайцева їхала з дозволеною швидкістю, її Lexus не відлетів би на тротуар”, – запевняє журналістка.

Доцяк не сумнівається, що прокурори крутять так, як їм зручно, і так, як зобов’язують.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Спочатку тут намагалися все перекласти на Дронова – гонок не було, гальмувала, наркотиків не виявили. Все, щоб Зайцева отримала якомога менше. І по Дронову, і по Зайцевій ступінь провини не прописана ні в обвинуваченні, ні в експертизах. І це повинен вирішити суддя. Подивимося “, – резюмувала вона в Facebook.