У ніч з 28 на 29 січня Ізраїль розпочав військову операцію в Ірані – щонайменше, так стверджують арабські ЗМІ, щоправда, з посиланням на неназвані ізраїльські ЗМІ. Достеменно ж відомо, що у країні пролунали низка вибухів. Перші повідомлення про це з’явилися близько 23:30.

Перші вибухи пролунали в іранському місті Ісфахан. Безпілотники атакували один із центрів виробництва боєприпасів Міноборони країни. За попередніми даними з офіційних джерел, постраждалих немає.

Заступник офіцера з питань політичної безпеки міста Ісфахан Мохаммадрез Джан Нішарі сказав, що “збитки та причини цього інциденту наразі з’ясовуються, триває розслідування”.

У місті розташовані кілька військових виробництв, а також завод із конверсії урану, який є складовою іранської ядерної програми.

Пізніше безпілотники влучили у завод із переробки нафти в промисловому районі Салімі в місті Азаршахр. У результаті вибуху спалахнула масштабна пожежа.

Згодом повідомили про вибухи на військових об’єктах у місті Хой та Карадж, провінція Альборз.
Близько 2:00 місцеві ЗМІ повідомили про потужний вибух у столиці Ірану – Тегерані. У місті чули стрілянину та крики. У ту ж мить Al Arabia повідомили, що Ізраїль розпочав військову операцію в Ірані, а проте посилалися при цьому на неназвані ізраїльські ЗМІ. Офіційно в Ізраїлі щодо цього повідомлень не було.
Авіабази Ірану перевели у стан бойової готовності, в небо підняли авіацію. Також відомо, що за 20 кілометрів від Тегерану лунала сирена.

​Водночас КВІР (корпус вартових ісламської революції) звинувачує в атаці опозиційну організацію “Моджахедін-е Халк” та “сіоністських ворогів”. Ба більше, в іранських ЗМІ лунають версії про причетність до атаки США та Ізраїлю.
За заявою прем’єр-міністра Ізраїлю Нетаньяху про відплату Ірану та спецоперацію – це фейк. Ізраїль не визнавав ударів по Ірану. Немає жодних офіційних заяв, а цю теорію вкидає росія, яка може сама стояти за вибухами.