Українські війська вчасно відійшли від міста Соледара (що на Донеччині) і зайняли більш вигідні позиції, з яких тепер ЗСУ просто випалюють російських окупантів, які зайшли в міську забудову.  

Про це заявив військовий експерт і полковник запасу ЗСУ Роман Світан в ефірі Апостроф TV. 

“Ми вийшли з міста Соледар, де вже не було можливості утримувати певні рубежі, на кращі позиції. Після того, як російська артилерія знищила рубежі оборони в Соледарі, не було сенсу його утримувати”, – пояснив експерт. 

За словами Світана, в такій ситуації оптимально утримувати Лівий берег річки Бахмутка, на якій починаються певні височини. І з них набагато зручніше знищувати ворога в самому Соледарі. 

“Місто зараз лежить як на долоні перед нашими військовими. І наша арта зараз випалює росіян у самому Соледарі. Тут проблем великих немає, ми утримуємо лінію оборони і не даємо росіянам обійти Бахмут зі Сходу”, – підсумував експерт.

Тож хоча окупантам і вдалося зайти в місто та дати своїй пропагандистській машині привід для десятків гучних заяв про нібито перемогу на фронті, насправді ж військове командування РФ загнало свої війська у вкрай невигідне становище, яке стало фактично стратегічною поразкою для російського угруповання. Таким чином ворожа армія лише з кожним днем зазнаватиме все більших втрат.