У Верховній Раді створено найбільше міжфракційне депутатське об’єднання (МДО).

Це міжфракційне депутатське об’єднання називається “За конституційну реформу та ефективну владу”, в нього увійшли 283 депутати.

Перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, під час позачергового засідання парламенту, повідомив, що в ВРУ створено найбільше міжфракційне депутатське об’єднання в складі 283 депутатів. Про це повідомляє УНІАН у вівторок, 20 липня.

“Повідомляю про створення у Верховній Раді України дев‘ятого скликання міжфракційного депутатського об‘єднання “За конституційну реформу й ефективну владу”, – оголосив Стефанчук.

Стефанчук зазначив, що співголовами МДО “За конституційну реформу та ефективну владу” обрали його самого, першого заступника голови фракції “Слуга народу” Олександра Корнієнка і депутатів цієї фракції Павла Фролова, Вікторію Підгірну та Андрія Клочко.

“На сьогодні до складу об’єднання вже входить 283 депутати. Це найбільше міжфракційне депутатське об’єднання”, – зазначив Стефанчук.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в президентському законопроекті про олігархів закладений прямий конфлікт інтересів, гіпотетично, олігархи можуть бути у складі РНБО, який і буде визначати, хто є олігархом, а хто ні. Також ASPI news повідомляло, що ЗМІ показали будинок, де живе Разумков з сім’єю.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.