Перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Донбасом Вітольд Фокін повідомив, що може покинути свій пост вже через місяць.

Про це він розповів в інтерв’ю “Українському радіо”.

“Якщо я не отримаю підтримку від влади, я буду змушений піти. Хоча знаю, що дуже багато людей будуть розчаровані, тому що мені довіряють і чекають від мене позитивних рішень”, – зазначив Фокін.

Також він розповів про терміни, коли може покинути ТКГ.

“Я мову ультиматуму не визнаю. Потрібно завжди шукати компроміс. Але, по суті, якщо зараз на протязі місяця ніхто не вислухає мої окремі пропозиції, то я напевно задумаюсь над цим”, – додав Фокін.

Нагадаємо, 18 серпня президент Володимир Зеленський ввів першого прем’єр-міністра незалежної України Вітольда Фокіна до складу української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

Пізніше, 30 серпня, в інтерв’ю “Країні” Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей. Також він зазначив, що готовий їхати на тимчасово непідконтрольну Україні частина Донбасу для переговорів з бойовиками, якщо таке доручення дасть президент або парламент.